SCRH124B-271
BelBel
SCRH124B-271 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-271
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 270UH 860MA 870 MOHM
Datasheets: SCRH124B-271.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-271
Part Number SCRH124B-271 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 270UH 860MA 870 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant