SCRH124B-180
Signal TransformerSignal Transformer
SCRH124B-180 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-180
Manufacturer/Brand: Signal Transformer
Product description FIXED IND 18UH 3.1A 62 MOHM SMD
Datasheets: SCRH124B-180.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-180
Part Number SCRH124B-180 Manufacturer Signal Transformer
Description FIXED IND 18UH 3.1A 62 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant