SCRH124B-101
BelBel
SCRH124B-101 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-101
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 100UH 1.36A 330 MOHM
Datasheets: SCRH124B-101.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH124B-101
Part Number SCRH124B-101 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 100UH 1.36A 330 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant