SCRH124B-331
BelBel
SCRH124B-331 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-331
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM
Datasheets: SCRH124B-331.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-331
Part Number SCRH124B-331 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 330UH 780MA 990 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant