SCRH124B-4R7
BelBel
SCRH124B-4R7 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-4R7
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 4.7UH 5.4A 24 MOHM SMD
Datasheets: SCRH124B-4R7.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH124B-4R7
Part Number SCRH124B-4R7 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 4.7UH 5.4A 24 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant