SCRH124B-6R8
BelBel
SCRH124B-6R8 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH124B-6R8
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 6.8UH 4.8A 30 MOHM SMD
Datasheets: SCRH124B-6R8.pdf
  • Message
Specifications of SCRH124B-6R8
Part Number SCRH124B-6R8 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 6.8UH 4.8A 30 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant