SCRH125-102
BelBel
SCRH125-102 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-102
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 1MH 530MA 1.53 OHM SMD
Datasheets: SCRH125-102.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH125-102
Part Number SCRH125-102 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 1MH 530MA 1.53 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant