SCRH125-221
BelBel
SCRH125-221 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-221
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 220UH 1.29A 400 MOHM
Datasheets: SCRH125-221.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-221
Part Number SCRH125-221 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 220UH 1.29A 400 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant