SCRH125-390
BelBel
SCRH125-390 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-390
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 39UH 2.76A 68 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125-390.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-390
Part Number SCRH125-390 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 39UH 2.76A 68 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant