SCRH125-271
BelBel
SCRH125-271 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-271
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 270UH 1.16A 460 MOHM
Datasheets: SCRH125-271.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125-271
Part Number SCRH125-271 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 270UH 1.16A 460 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant