SCRH125-220
BelBel
SCRH125-220 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-220
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125-220.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of SCRH125-220
Part Number SCRH125-220 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant