SCRH125-470
BelBel
SCRH125-470 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125-470
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 47UH 2.48A 75 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125-470.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH125-470
Part Number SCRH125-470 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 47UH 2.48A 75 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant