SCRH125B-101
BelBel
SCRH125B-101 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-101
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM
Datasheets: SCRH125B-101.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-101
Part Number SCRH125B-101 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 100UH 1.7A 160 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant