SCRH125B-180
BelBel
SCRH125B-180 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-180
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 18UH 4.22A 38 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125B-180.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-180
Part Number SCRH125B-180 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 18UH 4.22A 38 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant