SCRH125B-181
BelBel
SCRH125B-181 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-181
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 180UH 1.44A 340 MOHM
Datasheets: SCRH125B-181.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-181
Part Number SCRH125B-181 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 180UH 1.44A 340 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant