SCRH125B-220
BelBel
SCRH125B-220 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-220
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 22UH 4A 44 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125B-220.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH125B-220
Part Number SCRH125B-220 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 22UH 4A 44 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant