SCRH125B-102
BelBel
SCRH125B-102 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-102
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 1MH 530MA 1.8 OHM SMD
Datasheets: SCRH125B-102.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-102
Part Number SCRH125B-102 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 1MH 530MA 1.8 OHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant