SCRH125B-391
BelBel
SCRH125B-391 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-391
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 390UH 930MA 690 MOHM
Datasheets: SCRH125B-391.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of SCRH125B-391
Part Number SCRH125B-391 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 390UH 930MA 690 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant