SCRH125B-681
BelBel
SCRH125B-681 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-681
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 680UH 660MA 1.2 OHM
Datasheets: SCRH125B-681.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-681
Part Number SCRH125B-681 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 680UH 660MA 1.2 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant