SCRH125B-820
BelBel
SCRH125B-820 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-820
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 82UH 1.8A 140 MOHM SMD
Datasheets: SCRH125B-820.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-820
Part Number SCRH125B-820 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 82UH 1.8A 140 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant