SCRH125B-471
BelBel
SCRH125B-471 Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: SCRH125B-471
Manufacturer/Brand: Bel
Product description FIXED IND 470UH 830MA 770 MOHM
Datasheets: SCRH125B-471.pdf
  • Message
Specifications of SCRH125B-471
Part Number SCRH125B-471 Manufacturer Bel
Description FIXED IND 470UH 830MA 770 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant