PM638S-7R4-RC
Product Overview
Part Number: PM638S-7R4-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 7.4UH 2.3A 31 MOHM SMD
Datasheets: PM638S-7R4-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM638S-7R4-RC
Part Number PM638S-7R4-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 7.4UH 2.3A 31 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant