PM638S-470-RC
Product Overview
Part Number: PM638S-470-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 47UH 950MA 155 MOHM
Datasheets: PM638S-470-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM638S-470-RC
Part Number PM638S-470-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 47UH 950MA 155 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant