PM638S-3R3-RC
Product Overview
Part Number: PM638S-3R3-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 3.3UH 3.5A 20 MOHM SMD
Datasheets: PM638S-3R3-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM638S-3R3-RC
Part Number PM638S-3R3-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 3.3UH 3.5A 20 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant