PM638S-6R2-RC
Product Overview
Part Number: PM638S-6R2-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 6.2UH 2.5A 27 MOHM SMD
Datasheets: PM638S-6R2-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM638S-6R2-RC
Part Number PM638S-6R2-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 6.2UH 2.5A 27 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant