PM63S-100M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM63S-100M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 10UH 800MA 130 MOHM
Datasheets: PM63S-100M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM63S-100M
Part Number PM63S-100M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 10UH 800MA 130 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant