PM63S-101K
Product Overview
Part Number: PM63S-101K
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 100UH 300MA 850 MOHM
Datasheets: PM63S-101K.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM63S-101K
Part Number PM63S-101K Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 100UH 300MA 850 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant