PM63S-330L
Product Overview
Part Number: PM63S-330L
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 33UH 520MA 370 MOHM
Datasheets: PM63S-330L.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM63S-330L
Part Number PM63S-330L Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 33UH 520MA 370 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3063 pcs Data sheet PM63S-330L.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM63S-560L
PM63S-560L
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 56UH 370MA 500 MOHM