PM63S-150M
Product Overview
Part Number: PM63S-150M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 15UH 700MA 150 MOHM
Datasheets: PM63S-150M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM63S-150M
Part Number PM63S-150M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 15UH 700MA 150 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant