PM638S-8R7-RC
Product Overview
Part Number: PM638S-8R7-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 8.7UH 2.2A 34 MOHM SMD
Datasheets: PM638S-8R7-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM638S-8R7-RC
Part Number PM638S-8R7-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 8.7UH 2.2A 34 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant