PM638S-5R0-RC
Product Overview
Part Number: PM638S-5R0-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 5UH 2.9A 24 MOHM SMD
Datasheets: PM638S-5R0-RC.pdf
  • Message
Specifications of PM638S-5R0-RC
Part Number PM638S-5R0-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 5UH 2.9A 24 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant