PM638S-820-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM638S-820-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 82UH 700MA 324 MOHM
Datasheets: PM638S-820-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM638S-820-RC
Part Number PM638S-820-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 82UH 700MA 324 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant