PM63S-120M
Product Overview
Part Number: PM63S-120M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 12UH 740MA 140 MOHM
Datasheets: PM63S-120M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM63S-120M
Part Number PM63S-120M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 12UH 740MA 140 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant