PM63S-270M
Product Overview
Part Number: PM63S-270M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 27UH 570MA 340 MOHM
Datasheets: PM63S-270M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM63S-270M
Part Number PM63S-270M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 27UH 570MA 340 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant