PM12645S-1R8M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM12645S-1R8M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1.8UH 13A 3.5 MOHM SMD
Datasheets: PM12645S-1R8M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM12645S-1R8M
Part Number PM12645S-1R8M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1.8UH 13A 3.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant