PM12651S-9R0M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM12651S-9R0M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM12651S-9R0M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 9UH 10A 22.5 MOHM SMD
Datasheets: PM12651S-9R0M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
  • Message
Specifications of PM12651S-9R0M-RC
Part Number PM12651S-9R0M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 9UH 10A 22.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant