PM12645S-2R7M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM12645S-2R7M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM12645S-2R7M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 2.7UH 17A 7.3 MOHM SMD
Datasheets: PM12645S-2R7M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of PM12645S-2R7M-RC
Part Number PM12645S-2R7M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 2.7UH 17A 7.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 38129 pcs Data sheet PM12645S-2R7M-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM12639S-R67M-RC
PM12639S-R67M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 670NH 28A 2.5 MOHM SMD
In stock: 67491 pcs
Download: PM12639S-R67M-RC.pdf
RFQ
PM12651S-4R7M-RC
PM12651S-4R7M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Download: PM12651S-4R7M-RC.pdf
RFQ
PM12645S-2R7M
PM12645S-2R7M
Description: FIXED IND 2.7UH 12A 4.3 MOHM SMD