PM12645S-1R2M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM12645S-1R2M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1.2UH 20A 2 MOHM SMD
Datasheets: PM12645S-1R2M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM12645S-1R2M
Part Number PM12645S-1R2M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1.2UH 20A 2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 3265 pcs Data sheet PM12645S-1R2M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM12645S-1R2M-RC
PM12645S-1R2M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 27A 3.3 MOHM SMD