PM125SH-821M-RC
Product Overview
Part Number: PM125SH-821M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 820UH 730MA 1.5 OHM
Datasheets: PM125SH-821M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM125SH-821M-RC
Part Number PM125SH-821M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 820UH 730MA 1.5 OHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant