PM12645S-1R2M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM12645S-1R2M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM12645S-1R2M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 1.2UH 27A 3.3 MOHM SMD
Datasheets: PM12645S-1R2M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Message
Specifications of PM12645S-1R2M-RC
Part Number PM12645S-1R2M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 1.2UH 27A 3.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant