PM12645S-2R7M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM12645S-2R7M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM12645S-2R7M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 2.7UH 12A 4.3 MOHM SMD
Datasheets: PM12645S-2R7M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM12645S-2R7M
Part Number PM12645S-2R7M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 2.7UH 12A 4.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant