PM12651S-4R7M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM12651S-4R7M Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM12651S-4R7M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 4.7UH 12A 7.2 MOHM SMD
Datasheets: PM12651S-4R7M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM12651S-4R7M
Part Number PM12651S-4R7M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 4.7UH 12A 7.2 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 4444 pcs Data sheet PM12651S-4R7M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM12645S-1R8M
PM12645S-1R8M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 13A 3.5 MOHM SMD
In stock: 4410 pcs
Download: PM12645S-1R8M.pdf
RFQ
PM12651S-4R7M-RC
PM12651S-4R7M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD