PM12651S-4R7M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM12651S-4R7M-RC Image
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM12651S-4R7M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Datasheets: PM12651S-4R7M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Message
Specifications of PM12651S-4R7M-RC
Part Number PM12651S-4R7M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 79194 pcs Data sheet PM12651S-4R7M-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM127SH-100M
PM127SH-100M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 10UH 5.4A 22 MOHM SMD
In stock: 5822 pcs
Download: PM127SH-100M.pdf
RFQ
PM127SH-100M-RC
PM127SH-100M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 10UH 6A 19.5 MOHM SMD
Download: PM127SH-100M-RC.pdf
RFQ
PM12651S-4R7M
PM12651S-4R7M
Description: FIXED IND 4.7UH 12A 7.2 MOHM SMD