PM125SH-821M
Product Overview
Part Number: PM125SH-821M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 820UH 430MA 1.34 OHM
Datasheets: PM125SH-821M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-821M
Part Number PM125SH-821M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 820UH 430MA 1.34 OHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 6437 pcs Data sheet PM125SH-821M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM125SH-680M-RC
PM125SH-680M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 68UH 2.1A 110 MOHM SMD
In stock: 168246 pcs
Download: PM125SH-680M-RC.pdf
RFQ
PM125SH-821M-RC
PM125SH-821M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 820UH 730MA 1.5 OHM