PM125SH-680M
Product Overview
Part Number: PM125SH-680M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 68UH 1.5A 120 MOHM SMD
Datasheets: PM125SH-680M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-680M
Part Number PM125SH-680M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 68UH 1.5A 120 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 4424 pcs Data sheet PM125SH-680M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM125SH-561M
PM125SH-561M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 560UH 540MA 860 MOHM
In stock: 2762 pcs
Download: PM125SH-561M.pdf
RFQ
PM125SH-820M
PM125SH-820M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 82UH 1.4A 140 MOHM SMD
Download: PM125SH-820M.pdf
RFQ
PM125SH-680M-RC
PM125SH-680M-RC
Description: FIXED IND 68UH 2.1A 110 MOHM SMD