PM125SH-561M
Product Overview
Part Number: PM125SH-561M
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 560UH 540MA 860 MOHM
Datasheets: PM125SH-561M.pdf
RoHs Status Contains lead / RoHS non-compliant
  • Message
Specifications of PM125SH-561M
Part Number PM125SH-561M Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 560UH 540MA 860 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Quantity Available 2762 pcs Data sheet PM125SH-561M.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM125SH-471M
PM125SH-471M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 470UH 580MA 770 MOHM
In stock: 5950 pcs
Download: PM125SH-471M.pdf
RFQ
PM125SH-561M-RC
PM125SH-561M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 560UH 880MA 1 OHM SMD