PM125SH-471M-RC
Product Overview
Part Number: PM125SH-471M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 470UH 950MA 820 MOHM
Datasheets: PM125SH-471M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM125SH-471M-RC
Part Number PM125SH-471M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 470UH 950MA 820 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 194386 pcs Data sheet PM125SH-471M-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM125SH-680M-RC
PM125SH-680M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 68UH 2.1A 110 MOHM SMD
In stock: 168246 pcs
Download: PM125SH-680M-RC.pdf
RFQ
PM125SH-471M
PM125SH-471M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 470UH 580MA 770 MOHM