PM125SH-391M-RC
Product Overview
Part Number: PM125SH-391M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 390UH 1.08A 700 MOHM
Datasheets: PM125SH-391M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM125SH-391M-RC
Part Number PM125SH-391M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 390UH 1.08A 700 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Quantity Available 213433 pcs Data sheet PM125SH-391M-RC.pdf
Shipment
★ Delivery time will need 2-4 Days to most of country all over the world by DHL/UPS/FEDEX/TNT.
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES GUARANTEE
Related Tags
Related Products
PM125SH-331M-RC
PM125SH-331M-RC
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 330UH 1.15A 580 MOHM
In stock: 202414 pcs
Download: PM125SH-331M-RC.pdf
RFQ
PM125SH-391M
PM125SH-391M
Manufacturers: Bourns, Inc.
Description: FIXED IND 390UH 650MA 690 MOHM