PM125SH-390M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Image may be representation. See specifications for product details.
Product Overview
Part Number: PM125SH-390M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 39UH 2.8A 70 MOHM SMD
Datasheets: PM125SH-390M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM125SH-390M-RC
Part Number PM125SH-390M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 39UH 2.8A 70 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant