PM125SH-271M-RC
Product Overview
Part Number: PM125SH-271M-RC
Manufacturer/Brand: Bourns, Inc.
Product description FIXED IND 270UH 1.3A 450 MOHM
Datasheets: PM125SH-271M-RC.pdf
Reference Price (In US Dollars)
1000 pcs
  • Message
Specifications of PM125SH-271M-RC
Part Number PM125SH-271M-RC Manufacturer Bourns, Inc.
Description FIXED IND 270UH 1.3A 450 MOHM Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant